Миро, Роби, Керана, Дичо и Васил Найденов поставят началото на „Meet Me At The Beach“ – серия от пет плажни концерта в Лозенец. „Това са песните, които слушаме по пътя към морето, концертите под открито небе и вечерите, които помним дълго след края на сезона“, коментират организаторите.
По думите им през юли и август българските изпълнители ще излязат буквално на самия плаж, за да пеят.
Началото е на 11 юли с Love Story и Миро – концерт, посветен на любовта във всичките ѝ измерения. Под открито небе ще прозвучат едни от най-обичаните му песни, превръщайки плажа в най-романтичната сцена на сезона.
На 18 юли Роби ще пренесе публиката в атмосферата на Ethno Night – вечер, вдъхновена от балканските ритми, етно музиката и свободния летен дух. На 31 юли плажът ще бъде домакин на поредното издание на „Картички от Лозенец“ с участието на Дичо и китариста Иван Йорданов – Чери. По-късно, на 15 август сцената ще завладеят Керана и Star Night, обещавайки още едно незабравимо събитие край Черноморието.
Финалът е на 22 август с Васил Найденов. Специалната вечер, наречена „Оставаме“, ще бъде посветена на вечните песни, носталгията и спомените, които всички пазим от най-красивите си лета.
С „Meet Me At The Beach“ се създава нов летен музикален формат, в който всеки плажен концерт има собствена тема, собствено настроение и собствена история, коментират от The Spot, Лозенец.