Куентин Тарантино и уелският режисьор Джейми Адамс отново обединяват сили за направата на нов филмов проект, съобщиха от Variety. Последната им съвместна работа беше по продукцията ,,Only What We Carry”, която имаше своята премиера на фестивала в Трайбека месец по-рано. В нея участваха още Саймън Пег и Шарлот Генсбург.
Все още няма разкрити детайли около сюжетната линия на най-новия филм на Адамс. Единственото, което се знае е, че Тарантино и Кайли Миноуг ще участват в него. Режисьорът на ,,Убий Бил“ и поп изпълнителката бяха забелязани през уикенда в уелското градче Порткаул, където заснемаха сцени на погребение в църквата Newton, както и такива на бдение в Saltwater Inn, пишат от местно издание.
В продукцията ще участват още уелските актьори Карън Полада, Джулиън Луис Джоунс, Крейг Ръсел и Сиван Морис. Наскоро Полада публикува снимка в социалните мрежи, под която пише, че за нея е било удоволствие да се снима рамо до рамо с това трио ,,легенди“.
Пред Variety Адамс сподели как е поканил Тарантино да участва в предишния му проект: ,,Изпратих му резюмето на историята и едно писмо. Бях много искрен, когато му казах, че вярвам в него като актьор. Аз вярвам в импровизацията и в това да бъдеш естествен. Той е един от най-великите съвременни разказвачи на истории. Вярвах, че ще бъде страхотен като актьор. Не мислех, че ще ми върне отговор. Но две седмици по-късно, в неделя, неговият мениджър ми изпрати имейл, че Тарантино е заинтригуван и иска среща в Zoom.“